Topmenu

Organisatie

Hoofdbestuur

Gerhard Nijdam

Penningmeester + ledenadministratie:

Gerhard Nijdam

telefoon:  06-52538093
email gerhard.nijdam@scstadspark.nl

Bert Buisman

Beheer accomodatie (velden, clubgebouw):

Bert Buisman

telefoon: 06-54364939
email bert.buisman@scstadspark.nl

Jan Boonstra

Voorzitter (+ sponsorcommissie):

Jan Boonstra

telefoon: 06-51451081
email jan.boonstra@scstadspark.nl

Jeroen Dekker

Voorzitter (+ technische zaken):

Jeroen Dekker

telefoon: 06-38041406
email jeroen.dekker75@gmail.com

Algemene zaken:

Harry Ploeg

telefoon: 06-54635327
email h-ploeg@home.nl

Algemene zaken + wedstrijdsecretariaat:

Jochem Klinkhamer

email: jochem.klinkhamer@scstadspark.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materialen:

Lammert vd Berg

Lammert van de Berg

telefoon: 06-47491179

Heino Koning

Heino Koning

telefoon: 06-41232696

Jeugd:

Coördinator technische zaken

Henry Kramer

telefoon: 06-83211144

Wedstrijdzaken + indeling teams

Jelmer Tichelaar

telefoon: 06-14045062

.

Jeugdcommissie

Louise Riepe-Boonstra (voorzitter jeugd) en Hera Hartlief Kirsten Albrecht (oudercommissie)

telefoon: 06-82970358
jeugdcommissie@scstadspark.nl